ECZANE POŞETİ

ECZANE POŞETİ

Baskılı Eczane Poşeti
Eczane poşeti gerek materyal seçiminde gerek tür seçiminde pek çok alternatifi olan sektörler arasında bulunmaktadır. Bu bağlamda pek çok eczanede yumuşak saplı modellerden atlet modellere kadar poşete rastlamak mümkündür. Özellikle hasta bezi gibi alışverişler neticesinde atlet tipi eczane poşetlerinin battal boyutları büyük yardımda bulunmaktadır. Bu neden yüzünden firmalar poşet alımlarında öncelikle ihtiyaçlarını belirleyip sonrasında tasarım aşamasına geçmeyi tercih etmektedir.
Poşetler için kullanılan baskı seçenekleri günümüzde bir hayli fazladır. Baskılı eczane poşetleri de böylece kurumların isimlerini ön plana getirecek şekilde özelleştirilebilmektedir. İsteyen işletmeler kurumlarına özel bir amblemleri varsa bu amblemi poşetlerine taşıyabilmektedir. Baskı alternatiflerinde farklı öneriler elde edebilmek için yetkililerden fikir alınması da mümkündür. Böylece istenen amaca da göze de hitap eden poşetler elde edilebilmektedir.
Eczane Poşetlerinde Baskı Seçenekleri
Eczaneler için tasarlanan klasik baskı modelleri bulunmaktadır. Klasik olan modellerin üzerine firma amblemleri eklenerek özel hala getirilebilmektedir. Klasik modellerde düz zemin üzerine farklı ebatlarda “E” harfleri işlenmektedir. Bunun yanı sıra arka planın tamamen çiçek desenleri ya da farklı desenler ile kaplanması da mümkündür. Eczane poşeti modellerinde renkler genellikle beyaz ağırlıklı olarak üretilmektedir. Ancak renk konusunda belli bir teması olan eczaneler özel üretimler de gerçekleştirebilmektedir. Bu alanda ebat konusunda gösterdikleri esneklikleri baskılar konusunda da gösterebilen makinelerin kullanımı poşet teminlerinin süresini kısaltmaktadır.

admin

Bir Cevap Yazın